پنج شنبه, 01 مهر 1400

نوار کناری

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:697
اداره تبلیغات اسلامی البرز :

برگزاری یادواره ۳۰۰ شهید کارگر استان قزوین

  • انداز قلم

یادواره سیصد شهید کارگر استان قزوین در تالار شهر الوند برگزار شد.

شهرستان البرز

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین، یادواره سیصد شهید کارگر استان قزوین با حضور کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان البرز در تالار شهر الوند برگزار شد.

در این مراسم سرگرد محسن شیخ حسنی رئیس بسیج کارگری استان قزوین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار داشت: حفظ یاد و خاطره شهدای بزرگوار برای ما همچون چراغ و منش آن‌ها نقشه راه برای تمامی مسولان و مردم کشورمان است و باید چارچوب‌های نظام را با آن تحکیم کنیم.

وی تصریح کرد: امروز باید با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری و الگوبرداری از مدیریت جهادی شهدای دفاع مقدس در راستای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی گام برداشته و زمینه اعتلای این نظام مقدس را در عرصه بیت الملل فراهم کنیم.

در این مراسم همرزم پدر و فرزند شهیدان آموخت به بیان خاطراتی از این دو شهید بزرگوار پرداخت و اظهار داشت: تمامی این شهیدان به‌ویژه این دو شهید بزرگوار به درجه ای از عرفان رسیده بودند که شهادت را راه سعادت دانسته و با تقدیم جان خود به این نظام سبب اقتدار و آبروی کنونی ایران در مجامع بین الملل شدند.

وی داشتن برنامه برای توسعه اقتصادی را از مهم‌ ترین ضروریات در این عرصه برشمرد و عنوان کرد: کارگران و کارفرمایان استان قزوین باید با برنامه ای مدون و تعامل ویژه زمینه توسعه اقتصادی را فراهم کنند.

در پایان این مراسم از خانواده‌های شهدای ۸ سال دفاع مقدس و کارگران بسیجی نمونه تجلیل به عمل آمد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد