شنبه, 05 مهر 1399

نوار کناری

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:605
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین

برگزاری جلسه ماهانه روحانیون شهرستان بوئین زهرا

  • انداز قلم

جلسه ماهانه روحانیون شهرستان بوئین زهرا با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوئین زهرا برگزار شد.

شهرستان بوئين زهرا

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، جلسه ماهانه روحانیون شهرستان بوئین زهرا با حضورحجت‌الاسلام محمد رضوانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوئین زهرا در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام محمد رضوانی ضمن عرض خیر مقدم و تبریک پیشاپیش میلاد پیامبر اکرم (ص) بر لزوم توجه روحانیون مستقر و طرح هجرت،به ابلاغیه های موجود تاکید کرد و خواستار پیگیری تمامی روحانیون شهرستان بوئین زهرا شد.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوئین زهرا در ادامه با اشاره به در پیش رو بودن هفته وحدت بر لزوم بصیرت افزائی مردم پیرامون مسئله وحدت شیعه و سنی توسط روحانیون در برنامه منابر و کرسی هائی که در محل تبلیغ خود دارند تاکید کرد.

وی به جایگاه و رسالت سنگین روحانیون در جامعه اسلامی اشاره کرد و افزود: مردم به علما و مبلغان به‌عنوان الگو نگاه و تمامی رفتارهای آن‌ها را رصد می‌کنند، لذا مراقبت کامل در گفتار و کردار برای روحانیون امری اجتناب‌ناپذیر است.

در ادامه این جلسه دو تن از روحانیون مستقر در شهرستان بوئین زهرا به ارائه نظر در مورد آسیب های اجتماعی، بد حجابی و دیگر مسائل مذهبی پرداختند و پیشنهاد های خود را تشریح کردند.

سخنران ویژه این جلسه حجت‌الاسلام حسین یوسفی رئیس دادگستری شهرستان بوئین زهرا بود که در موضوع نقش علما در پیشگیری از وقوع جرم  با بهره گیری از آموزه های دینی مطالبی را عنوان کرد  .

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد