پنج شنبه, 01 مهر 1400

نوار کناری

ما 20 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:641
همزمان با ایام الله دهه فجر

مراسم اجتماع بزرگ مدافعان حرم در بوئین زهرا

  • انداز قلم

به منظور گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین تجلیل از خانواده های شهدای حرم شهرستان بوئین زهرا مراسم اجتماع بزرگ مدافعان حرم در بوئین زهرا برگزار شد.

شهرستان بوئين زهرا

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین: به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین و به منظور گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم شهرستان بوئین زهرا،مراسم اجتماع بزرگ مدافعان حرم در بوئین زهرا برگزار شد.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین،بعنوان سخنران ویژه این مراسم با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی و تحلیل دستاوردهای آن گفت: انقلاب اسلامی وعده خداوند در قرآن بوده است و وحدت توحیدی که همان "قرآن و اهل بیت" است باعث پیروزی انقلاب شد.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین افزود: انقلاب اسلامی ایران با قدرت اسلحه و حمایت شرق و غرب به پیروزی نرسید، بلکه با 4 عامل اصلی که عبارتند از: ایمان، رهبری، وحدت و امدادهای غیبی مقدمات پیروزی نهضت انقلاب اسلامی آماده شد.

امام‌جمعه قزوین با اشاره به نقش مساجد در پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: مدرسه و دانشگاه انقلاب، مساجد سراسر کشور بودند و همچنین دانش آموزان و دانشجویان، توده های مردم بودند که با اتکا به معنویت نقش محوری را ایفا کردند.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی افزود: نعمت وحدت، نعمت الهی بود که به مردم ایران از سوی خداوند متعال عنایت شد، چرا که وحدت با ایمان به خدا ایجاد شد و مردم بوسیله ایمان دور هم جمع شدند.

امام‌جمعه قزوین اضافه کرد: کسی که الفبای انقلاب را درک نمیکند، نباید مسئولیت بپذیرد و همچنین مردم قدر مسئولین با اعتقاد و منصف را بدانند.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در پایان با اشاره به 22 بهمن اذعان داشت: ۲۲ بهمن، شروع انقلاب ما است و بسیاری از امور و اقدامات مانده است که در کنار هم هستیم و خواهیم بود وتا ظهور امام زمان (عج) ادامه خواهیم داد.

پایان بخش مراسم تجلیل از 6 خانواده های معظم شهدای عزیز مدافع حرم شهرستان بود که لوح تقدیر از سوی حجت‌الاسلام دکتر علی نعمت اللهی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین تقدیم شد.

لازم به ذکر است در این مراسم حجت‌الاسلام محمد رضوانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوئین زهرا، حجت‌الاسلام محمد زرینه امام جمعه شهر بویئن زهرا و دیگر مسئولین و مردم شهید پرور بوئین زهرا حضور داشتند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد