جمعه, 08 مهر 1401

نوار کناری

ما 20 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:707
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بوئین زهرا خبر داد:

اعزام 130 مبلغ به مناطق مختلف شهرستان بوئین زهرا

  • انداز قلم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوئین زهرا از اعزام 130 مبلغ به مناطق مختلف شهرستان بوئین زهرا خبر داد.

شهرستان بوئين زهرا

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین،حجت‌الاسلام والمسلمین محمد رضوانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوئین زهرا از اعزام 130 مبلغ به مناطق مختلف شهرستان بوئین زهرا خبر داد.

وی به اهداف این اعزام ها اشاره کرد و بیان داشت:هدف از این اعزام ها تبیین مسائل شرعی و احکام دینی،اجتماعی،اخلاقی و سیاسی، ترویج و تبلیغ فرهنگ و سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و تغذیه فکری اقشار مختلف، به‌ویژه جوانان و نوجوانان بوده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بوئین زهرا تصریح کرد: استفاده از روحانیون و نهادینه کردن فرهنگ قرآنی در جامعه به خصوص در مناطق محروم، راه حل بسیار مناسب برای برطرف کردن بسیاری از مشکلات مذهبی، اخلاقی و فرهنگی خواهد بود.

وی با بیان اینکه ارتباط با روحانیان برای نوجوانان و جوانان زمینه رشد و شکوفایی استعدادهای بالقوه دینی و اخلاقی این نسل را فراهم می نماید، اظهار داشت: همه ساله کلاس های قرآنی در ماه مبارک رمضان با مسئولیت روحانیون مستقرو اعزامی در هر مرکز و با موضوع قرآن برای نشان دادن راه درست زندگی به مخاطبین در گروه های مختلف سنی در پایگاه های منتخب از سوی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوئین زهرا برگزار می‌شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد