پنج شنبه, 30 فروردين 1397

نوار کناری

شناسه خبر:678
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین:

آیت الله باریک بین شخصیتی آراسته به اخلاق و ایمان بود

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: آیت الله باریک بین شخصیتی برجسته و متخلص به اخلاق و آراسته به ایمان و ولایتمدار بود که هرگز از دامنه اعتدال خارج نشد.

اخبار مديركل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین، حجت‌الاسلام و المسلمین علی نعمت الهی در گفتگویی اظهار داشت: ویژگی های اخلاقی نماینده سابق ولی فقیه در استان در ابعاد مختلف بسیار برجسته است که می تواند الگوی دیگران باشد.

وی افزود: آیت الله باریک بین شخصیت منحصربفردی داشت و می توان گفت چهره ای ملی بود و موجب افتخار کشور بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین بیان کرد: در اقصی نقاط میهن اسلامی این شخصیت را به‌عنوان یک فرد انقلابی و مبارز می شناختند و سابقه گذشته ایشان درخشان است و از پیشگامان مبارزه با طاغوت محسوب می شوند.

نعمت اللهی یادآورشد: ایت الله باریک بین عمر گرانبهای خود را در راه اعتلای نظام و انقلاب سپری کرد و با تحمل حبس و تبعید و سختی های فراوان شخصیتی ماندگار از خود ساختند که همچنان در اذهان خواهد ماند.

وی اضافه کرد: ایشان آراسته به اخلاق بودند و حسن خلق، زهد و تقوای این عالم فرزانه زبانزد عام و خاص بود و مکنت مالی ایشان قبل و بعد از انقلاب هیچ تفاوتی نکرد.

نعمت الهی گفت: مشی اعتدالی ایت الله باریک بین موجب شده بود هیچگاه دچار افراط و تفریط نشود و با دلسوزی ویژه نسبت به انقلاب همواره مرید امام ورهبری بود و ولایتمداری صادقانه خود را حفظ کرد.

وی بیان کرد: بعد از ارتحال امام ایشان سه دهه نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین بود و همه جریان های سیاسی ایشان را قبول داشتند و تا آخرین لحظه دل در گرو رهبری و ولایت داشتند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین یادآورشد: ایشان شخصیتی فرهنگی بودند و با رفتار محبت آمیز و اسلامی خود در جذب افراد نقش موثری ایفا کردند و فردی عمل گرا، اهل معنا و ساده زیست و مومن بودند و موجب افتخار استان و کشورند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد