پنج شنبه, 03 خرداد 1397

نوار کناری

شناسه خبر:691
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین:

بانوان فرهیخته می توانند در اتاق فکر کمک مسئولان باشند

  • انداز قلم

قزوین- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: بانوان فرهیخته می توانند با ایده ها و پیشنهادهای خود به عنوان اتاق فکر کمک مسئولان فرهنگی باشند.

اخبار مديركل

 

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی نعمت اللهی در دیداربانوان جمعیت فرهیخته تبلیغات اسلامی با استاندار قزوین که روز چهارشنبه در دفتر استاندار برگزار شد اظهارداشت: بانوان به عنوان نیمی از جمعیت فعال و کارآمد و تاثیرگذار جامعه در عرصه های مختلف نقش بی بدیلی دارند و اگر از این ظرفیت بخوبی استفاده کنیم به دستاوردهای ارزشمندی می رسیم.

وی افزود:بانوان به عنوان نیروهایی خوش فکر قادرند دربخش های مختلف هنرنمایی کنند و کمک مسئولان در تصمیم گیری و برنامه ریزی ها باشند و در این راستا جمعیت بانوان فرهیخته در سازمان تبلیغات اسلامی بخوبی شکل گرفته و با مشارکت در عرصه های مختلف با ایده های خود کمک مسئولان فرهنگی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: بانوان دارای اندیشه های والایی هستند و با این توانایی قادرند در تربیت درست اینده سازان کشور نقش آفرین باشند و این جایگاه باید برای صیانت از ارزشها نیز استفاده شود.

وی اضافه کرد: بانوان در اتاق فکر می توانند کمک مدیران و برنامه ریزان باشند و با بیان دیدگاههای خود در کاهش اسیب ها نیز نقش خود را ایفا کنند.

نعمت اللهی اظهارداشت: در مسائل اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی نیز باید از این گروه بیشتر استفاده کنیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد