چهارشنبه, 30 مرداد 1398

نوار کناری

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:706
به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین

1400مبلغ و مبلغه در ماه رمضان 1438 هجری قمری به مناطق مختلف قزوین اعزام شدند

  • انداز قلم

جت‌الاسلام عباس نظری گفت: در نظام آفرینش برخی زمان‌ها دارای جایگاه ویژه‌ای است که ماه مبارک رمضان از جمله این ماه‌هاست و هیچ ماهی به اندازه این ماه دارای فضیلت نیست.

اخبار مديركل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین،حجت‌الاسلام والمسلمین عباس نظری:،در گفتگویی اظهار داشت: رمضان ماه میهمانی خداست و خداوند متعال برای روزه‌داران این ماه، انواع غذای معنوی شامل دعا، تلاوت قرآن کریم، اطعام و احسان را مهیا کرده است.

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی قزوین خاطرنشان کرد: این ماه دارای آثار روحی و معنوی فراوانی است به طوریکه همه اعمال روزه‌داران، نظیر خوابیدن و نفس کشیدن دارای اجر و ثواب بسیار بوده و هر عمل نیک فرد روزه‌دار، پاداش چند برابر دارد.

وی در ادامه عنوان کرد: غبارروبی، عطرافشانی و آماده سازی مساجد برای استقبال از ماه ضیافت الهی یکی از برنامه‌هایی است که هر ساله با فرهنگسازی انجام شده با همکاری هیئت امنای مساجد، نمازگزاران، ائمه جماعات، پایگاه بسیج و کانون فرهنگی در دهه سوم ماه شعبان انجام می‌شود.

وی افزود: یکی دیگر از برنامه‌ها، اعزام مبلغ در ماه رمضان به شهرهای مختلف استان است که بر این اساس 1400 مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف استان اعزام می‌شوند.

وی در ادامه گفت: اقامه نماز جماعت در سه نوبت، سخنرانی، برگزاری جلسات آموزش قرائت قرآن و روخوانی، برگزاری جلسات تفسیر، بیان احکام و مسائل شرعی، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ جهت پاسخگویی به شبهات دینی و سوالات مخاطبین و همچنین برگزاری جلسات گفتمان‌ دینی از جمله برنامه‌های مبلغین اعزامی در طول ماه مبارک رمضان است.

وی پایان گفت: در این ماه همچنین با توجه به تقارن روزهای 14 خرداد سالگرد ارتحال امام راحل، 15 خرداد و روز قدس سخنرانی و برنامه‌های ویژه‌ای برگزار خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد