دوشنبه, 29 مهر 1398

نوار کناری

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:710
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین :

اندیشه های امام خمینی(ره) پویا و به روز است

  • انداز قلم

حجت‌الاسلام والمسلمین نعمت‌الهی گفت: حضور میلیونی مردم در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) و علاقه مردم جهان به ایشان، دلیل محکمی بر پویایی اندیشه های امام راحل است.

اخبار مديركل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین،حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی روز دوشنبه در جلسه ستاد ارتحال امام که در سالن استانداری برگزار شد، اظهار داشت: امام خمینی (ره) بنیانگذار فکر انقلابی و تغییر به گونه ای که در راستای منافع امت اسلامی باشد و در خواهان وحدت اسلامی بود و نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نیز در این راستا انجام گرفت.

وی با اشاره به این که باید بر اساس ابعاد اجتماعی، دینی و سیاسی شخصیت امام(ره) سبک زندگی ایشان به جامعه منتقل شود، خاطرنشان کرد: نسل جوان باید هر چه بیشتر با ابعاد شخصیتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران آشنا شود و از ایشان الگوبرداری کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین با تاکید بر این که افکار و اندیشه های نورانی حضرت امام خمینی (ره) همچنان در جهان پویا است، تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی و علاقه مردم جهان به ایشان، دلیل محکمی بر پویایی اندیشه های امام راحل است.

حجت‌الاسلام نعمت الهی ادامه داد: گروه های تکفیری با اقدامات خود اسلام را دین خون و خشونت و تکفیر جلوه می دهند و حال آن که امام خمینی(ره) اسلام را یک دین متمدنانه که خواهان وحدت در جهان اسلام و دین رحمت است نشان داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین افزود: تلاقی ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد با ماه مبارک رمضان یک فرصت مناسب برای تبیین اندیشه های امام راحل و بیان واقعه ۱۵ خرداد و ترویج احکام دینی است که با کمک روحانیان از این فضا بهترین استفاده را خواهیم برد.

حجت‌الاسلام نعمت الهی تصریح کرد: دو مراسم ویژه هم درمساجد قزوین پیش بینی شده که امیدواریم با حضور خودجوش مردم در مراسم شاهد تجدید بیعت با شهدا و آرمانهای امام راحل باشیم.

وی در پایان گفت: پس از رحلت امام خمینی (ره) شاهد ادامه نهضت و مسیر ایشان توسط حضرت آیت الله خامنه‌ای هستیم، به گونه ای که این حرکت به شکلی هوشمندانه و در انطباق کامل با اندیشه سیاسی امام (ره) مسیر خود را ادامه می دهد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد