چهارشنبه, 30 مرداد 1398

نوار کناری

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:723
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین :

طرح پایگاه فرهنگی در 16 منطقه قزوین اجرا می‌شود

  • انداز قلم

بیان کرد: با امضای تفاهم نامه ای بین وزارت کشور و سازمان تبلیغات اسلامی، امسال قزوین به همراه دو استان دیگر به‌عنوان پایلوت اجرای طرح پایگاه فرهنگی انتخاب شده است.

اخبار مديركل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی، مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین در گفت‌وگویی با اشاره به برنامه شاخص اداره کل تبلیغات اسلامی استان در سال جاری گفت: قزوین امسال به‌عنوان پایلوت یک برنامه 5 ساله در حوزه رفع آسیب‌های اجتماعی انتخاب شده است که اکنون بر محور آن برنامه ریزی می‌کنیم.

این مسئول ادامه داد: با امضای تفاهم نامه ای بین وزارت کشور و سازمان تبلیغات اسلامی، امسال قزوین به همراه دو استان همدان و زنجان به‌عنوان پایلوت برنامه ای تحت عنوان "پایگاه فرهنگی" شناسایی شده که بر محوریت تبلیغ روحاینت برنامه ریزی و در حال اجراست.

وی ابراز کرد: در این طرح طلاب آموزش دیده در 16 نقطه شناسایی شده قزوین مستقر می‌شوند و با همکاری بهزیستی و کمیته امداد و دیگر موسسه‌ها به یاری خانواده‌های آسیب دیده می‌پردازند.

مدیرکل سازمان تبلیغات قزوین اظهار کرد: اجرای این طرح یک ساله است و تا پایان سال ادامه خواهد داشت و برای مخاطبان آن محدوده سنی خاصی وجود ندارد؛ اما بیشتر تمرکز آن بر روی نوجوانان و جوانان است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد