چهارشنبه, 27 تیر 1397

نوار کناری

ما 50 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:745
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین:

ترویج فریضه امر به معروف موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود

  • انداز قلم

قزوین- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر موجب کاهش آسیب های اجتماعی و سالم سازی جامعه می شود.

اخبار مديركل

 

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین علی نعمت الهی در همایش طلایه داران معروف که سه شنبه شب در سالن تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد اظهارداشت: امر به معروف و نهی از منکر از فریضه هایی است که باید همواره در جامعه ساری و جاری باشد و همه نسبت به آن احساس وظیفه کنند.

وی بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر مفهوم بسیار وسیعی دارد و تمام ارکان جامعه را شامل می شود و باید با نگاهی جامع به آن برای نهادینه شدن این فریضه همت کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: باید آمران به معروف و ناهیان منکر آموزش لازم را ببینند ودارای شرایط اخلاقی و شخصیتی لازم برای این کار هم باشند تا بتوانند در رسیدن به اهداف تعیین شده موثر عمل کنند.

نعمت اللهی گفت: تذکر لسانی و انزجار قلبی دو مرحله اساسی از فریضه امر به معروف و نهی از منکر است که همه افراد جامعه باید در این زمینه به رسالت خود عمل کنند و نقش خود را نادیده نگیرند.

وی یادآورشذ: فریضه امر به معروف و نهی از منکر از باورهای اساسی است که در کاهش آسیب های اجتماعی و سالم سازی جامعه نقش مهمی دارد و اگر این امر مهم کم رنگ شده و یا به فراموشی سپرده شود خسارات جبران ناپذری برای همگان خواهد داشت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد