چهارشنبه, 27 تیر 1397

نوار کناری

ما 46 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:748
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه‌ها در ایام اربعین

  • انداز قلم

قزوین- نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تأکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه‌ها در ایام اربعین، گفت: صدا و سیمای مرکز قزوین در اربعین سال گذشته خدمات ارزنده‌ای داشت.

اخبار مديركل

 

به گزارش خبرنگار  مهر، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز سه شنبه در دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید احمدی، مسئول کمیته فرهنگی ستاد اربعین کشور و مسئول آموزش و بعثه مقام معظم رهبری، تدوین منشور اهداف اربعین را گام بسیار ارزشمندی دانست و تأکید کرد: باید اهدافی که در ایام اربعین دنبال می‌کنیم، اولویت‌بندی شوند و برنامه‌ریزی‌ها بر مبنای اولویت‌بندی‌ها صورت بگیرد.

امام جمعه قزوین با تأکید بر استفاده حداکثری از فرصت رسانه در ایام اربعین، خاطرنشان کرد: سال گذشته صدا و سیمای مرکز قزوین برای پوشش اخبار اربعین در کربلا، با مشکلات و کمبود فضا مواجه بود اما با این وجود خدمات بسیار خوب و ارزنده‌ای را در سطح کشور و حتی سطوح بین‌المللی ارائه کرد و امسال هم باید تلاش کنیم زمینه بیشتری را برای فعالیت رسانه‌ها فراهم نماییم.

وی نقد و بررسی کارهای صورت گرفته در اربعین سال‌های گذشته را مهم و ضروری دانست و افزود: اگر نقد و بررسی اقدامات انجام شده در پیاده‌روی اربعین، هر سال بلافاصله پس از پایان ایام اربعین صورت بگیرد، اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

امام جمعه قزوین بر اهتمام ارتقای کیفی و کمی پیاده‌روی اربعین تأکید کرد و گفت: با بررسی، ارزیابی و مشخص کردن نقاط قوت و ضعف، همت و جدیت مضاعفی برای ارتقای کمی و کیفی برنامه‌های پیاده روی اربعین به وجود می‌آید.

وی یادآور شد: نقش اربعین و همسویی این جریان با مقاومت اسلامی باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد و باید متوجه باشیم که پیاده‌روی اربعین سرمایه عظیمی برای ارتقای روحیه جبهه مقاومت اسلامی است.

آیت‌الله عابدینی تدوین مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی در باب اربعین را ضروری دانست و عنوان کرد: مطالبات رهبری در بسیاری از فضاها تدوین شده است و ضروری است این معنا در باب اربعین نیز مورد توجه جدی قرار بگیرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد