شنبه, 27 بهمن 1397

نوار کناری

ما 11 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:770
مدیرکل دادگستری استان قزوین:

دستگاه قضایی از اجرای طرح پایگاههای فرهنگی در قزوین حمایت می کند

  • انداز قلم

قزوین- مدیرکل دادگستری استان قزوین گفت: اجرای طرح پایگاه فرهنگی اجتماعی حرکتی ارزشمند در پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان است وبا استفاده از ظرفیت‌های دستگاه قضا از آن حمایت می کنیم

اخبار مديركل

 

به گزارش خبرنگار مهر، نشست مشترک روحانیون طرح پایگاه فرهنگی اجتماعی با مدیرکل دادگستری استان قزوین و معاونین قضایی با حضور معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین، روز دوشنبه در سالن جلسات اداره کل دادگستری استان قزوین برگزار شد.

حجت‌الاسلام قدرتی در این دیدار با اشاره به ضرورت حضور روحانیت در بطن جامعه، اظهار کرد: اجرای طرح پایگاه فرهنگی اجتماعی سازمان تبلیغات اسلامی در سکونت‌گاه های غیررسمی، نمود عملی و مصداق واقعی این ضرورت است و نشان می دهد که روحانیت در راستای وظایف ذاتی خود در متن جامعه، با لسان قوم و با مشی و زی طلبگی حضور و فعالیت موثری دارد.

وی افزود: حضور روحانیت در بطن جامعه و دلسوزی و تلاش بی منت برای مردم، نقش اساسی در ناکامی اهداف و سیاست‌های دشمن دارد و تلاش روحانیون و مبلغین طرح پایگاه فرهنگی اجتماعی در همین راستا موفق بوده و شاهد آثار آن هستیم و با استمرار و تداوم و تقویت این طرح، باید نتایج آن نهادینه و تثبیت شود.

مدیرکل دادگستری استان قزوین عنوان کرد: با توجه به گزارش ارائه شده در مناطق حاشیه‌نشین باید به کانون‌های آسیب نزدیک شد و به صورت عملی و میدانی آسیب‌های این مناطق را تا حد امکان در هر خانه شناسایی و برای رفع آنها برنامه ریزی و اقدام کرد.

حجت‌الاسلام قدرتی گفت: اجرای طرح پایگاه فرهنگی اجتماعی حرکتی ارزشمند و اساسی در پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان است و با استفاده از ظرفیت‌های دستگاه قضا از این طرح حمایت خواهیم کرد.

در ابتدای این جلسه، گزارشی از اقدامات انجام شده و در دست اقدام طرح پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی توسط حجت‌الاسلام نظری، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین و تعدادی از روحانیون و مبلغین این طرح ارائه شد.

 

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد