چهارشنبه, 26 تیر 1398

نوار کناری

ما 20 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:771
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین :

تولید ایده و فکر رسالت اصلی جمعیت بانوان فرهیخته باشد

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: راه اندازی جمعیت بانوان فرهیخته از کارهای ارزشمندی است که می تواند در تولید ایده و فکر نقش آفرین باشد.

اخبار مديركل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، اولین نشست شورای استانی بانوان فرهیخته روز دوشنبه با حضور حجت‌الاسلام نعمت الهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، رئیس و اعضای جمعیت بانوان فرهیخته استان در اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی نعمت الهی در این نشست ضمن تبریک به خدیجه تقی پور رئیس جدید جمعیت بانوان فرهیخته قزوین اظهار کرد: جمعیت بانوان فرهیخته یکی از ظرفیت های بسیار خوب ایجاد شده در کشور است که می تواند دستاوردهای خوبی داشته باشد.

وی با اشاره به وظایف و رسالت این جمعیت افزود: تولید ایده و فکر از جمله اهداف جمعیت بانوان فرهیخته است و باید به این موضوع بیشتر توجه شود.

حجت‌الاسلام نعمت الهی بیان کرد: بانوان فرهیخته می توانند در تقویت همسویی، همدلی و گسترش فرهنگ دینی در جامعه سهم بیشتری داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: لازم است با تولید ایده و فکر توسط جمعیت بانوان فرهیخته استان‌ و ارائه به دستگاه های مربوطه بتوانیم برخی از دغدغه‌های موجود در حوزه آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: با همراهی، هم افزایی و همفکری با دستگاه‌های اجرایی این جمعیت می تواند با حمایت مسئولان به دستاوردهای خوبی برسد.

وی یادآور شد: در سال جدید جمعیت بانوان فرهیخته باید از نظر کمی و کیفی فعالیتهای خود را بیشتر کنند و ضمن آشنایی با مسائل روز در امور فرهنگی مشارکت بیشتری داشته باشند.

شناسایی نوجوانان فرهیخته

حجت‌الاسلام نعمت الهی بیان کرد: نوجوانان بااستعداد باید شناسایی شوند و از ظرفیت این نسل جدید برای ترویج فرهنگ دینی بدرستی استفاده شود.

وی اظهار کرد: بانوان فرهیخته می توانند با برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت در حوزه های مختلف نقش هدایت گری و مهمی را برعهده داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین افزود: بانوان فرهیخته برنامه ارتقا فرهنگی را در دستور کار خود قرار دهند و با مطالعه بیشتر کتاب و آشنایی با تازه های نشر در برگزاری دوره های آموزشی و فرهنگی تلاش بیشتری کنند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد