شنبه, 27 بهمن 1397

نوار کناری

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:772
مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین:

تولید محتوی در فضای مجازی تهدید را به فرصت تبدیل می کند

  • انداز قلم

قزوین- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: ارتقاء مهارت و دانش استفاده از فضای مجازی و تولید محتوی مهمترین راهکار تبدیل تهدید به فرصت در فضای مجازی است.

اخبار مديركل

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی نعمت الهی در دوره تربیت مربی سواد فضای مجازی که روز چهارشنبه در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد اظهارداشت: در عصر ارتباطات و توسعه شبکه های مجازی فضای پیچیده ای ایجاد شده که باید سواد استفاده از آن را داشته باشیم.

وی افزود: باید یاد بگیریم در شرایطی که هستیم دانش ورود به فضای مجازی را داشته باشیم و با شناخت فرصت ها و تهدیدات برای رسیدن به اهداف محتوایی گام برداریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: آموزش فقط یادگرفتن کاربرد سخت افزار نیست بلکه باید قدرت تفکیک و تجزیه و تحلیل را داشته باشیم و لازمه آن داشتن سواد رسانه ای است.

حجت الاسلام نعمت الهی یادآورشد: فضای مجازی هم تهدید و هم فرصت است و باید یادبگیریم تا از فرصتهای آن به سود خود استفاده کنیم.

وی بیان کرد:مدیریت اداراکات، احساسات، تحریکات و تصمیمات در حوزه فضای مجازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است ودشمنان با مدیریت باورها و ادراکات تلاش می کنند روی جوانان ما تاثیرگذار باشند.

حجت الاسلام نعمت الهی گفت: باید با فضای مجازی هوشمندانه برخورد کنیم و حواسمان باشد و مهارت استفاده از فضای مجازی را داشته باشیم تا تهدید این عرصه را هم به فرصت تبدیل کنیم.

وی اضافه کرد: اگر دانش و مهارت استفاده از فضای مجازی را نداشته باشیم آسیب خواهیم دید و در این میان باید نقاط ضعف و قوت را نیز بشناسیم.

دانش مهمترین راه مقابله با تهدید فضای مجازی است

حجت الاسلام نعمت الهی در ادامه گفت: دوره تربیت مربی سواد فضای مجازی فرصتی است تا دانش خود را بالا ببرید و بدانید اگر سواد رسانه ای داشته باشید می توانید با تهدید فضای مجازی مقابله کنید.

وی بیان کرد: تولید محتوی در فضاتی مجازی هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با این کار فرصتهای بیشتری در این فضا برای کاربران ایجاد می شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد