جمعه, 30 فروردين 1398

نوار کناری

ما 22 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:788
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین:

جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای ترویج مباحث معرفتی است

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت:جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای ترویج مباحث معرفتی و سیره رضوی در سطح جامعه است.

اخبار مديركل

 

حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی در حاشیه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به ویژه در حوزه مباحث معرفتی یکی از اقدامات ارزشمندی است که نسبت به آن باید اهتمام ویژه داشته باشیم.

وی افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای شناساندن ابعاد معرفتی امام رضا(ع) و پاسخگویی به شبهات موجود در جامعه است که باید از آن به بهترین شکل بهره برداری کرد.

حجت الاسلام نعمت الهی اضافه کرد:سیره رضوی دعوت به تفکر، دانش، معرفت و منطق است، لذا ترویج سیره رضوی منجر به توسعه جامعه در زمینه های مختلف زندگی می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین افزود:جایگاه عقلانیت جایگاه رفیعی است و جامعه امروز نیازمند عقلانیت و دانش است که با عمل به سیره اهل بیت (ع) به ویژه امام رضا (ع) می توان در مسیر عقلانیت و معرفت قرار گرفت.

وی یادآور شد: خوشبختانه کتب ارزشمندی برای منابع جشنواره کتابخوانی رضوی انتخاب شده است که امید است با برگزاری چنین جشنواره هایی شاهد رونق بیش از پیش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به ویژه در مباحث معرفی و سیره زندگی اهل بیت (ع) در سطخ جامعه به خصوص نسل جوان باشیم.

علاقه مندان برای شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی می توانند به آدرس: razavi.iranpl.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد