پنج شنبه, 06 تیر 1398

نوار کناری

ما 6 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:792
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین:

تولید محتوای رسانه ای نیازمند استفاده از ایده های تاثیرگذار است

  • انداز قلم

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: تولید محتوای رسانه ای نیازمند استفاده از ابزار هنر و ایده های جدید و تاثیرگذار است.

اخبار مديركل

به گزارش خبرنگار مهر، سیزدهمین جلسه کارگروه تولید محتوای رسانه ای با رویکرد دینی روز سه شنبه در  اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین تشکیل شد.

حجت الاسلام عباس نظری در این نشست گفت: برای اثرگذاری در تولید محتوای رسانه باید از ایده های مختلف استفاده کنیم تا همه مخاطبان از آن بهره مند شوند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: استفاده از ابزار هنر مانند فیلم و نیز آثار مکتوب به صورت مشارکتی با استفاده از گروههای توانمند می تواند ما را در رسیدن به هدف کمک کند.

نظری تصریح کرد: سایت تبیان قابلیت بارگذاری فیلم و عکس را دارد و باید از این ظرفیت استفاده کنیم و استفاده از سخنرانی استادان شاخص در دوره های گذشته محتوای رسانه نیز پیشنهاد می شود.

وی بیان کرد: در تولید محتوای رسانه ای باید موضوعاتی مانند مواد مخدر، حجاب و عفاف، آسیب های اجتماعی مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه فضلی رئیس اداره فرهنگی تبلیغات اسلامی قزوین گفت: امروز دشمنان با جنگ رسانه ای تلاش می کنند با باورهای دینی مقابله کنند و در این میان استفاده از نیروهای مذهبی و هیئتی ضروری است.

قلی پور مسئول دارالقرآن تبلیغات اسلامی استان اظهارداشت: تولید محتوا از امور تخصصی است و هزینه زیادی دارد لذا پیشنهاد می شود با استفاده از روش های نوین مانند انیمیشن در حوزه قرآنی در مخاطبان تاثیرگذار بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد