چهارشنبه, 30 مرداد 1398

نوار کناری

ما 3 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:800
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان قزوین:

حل مشکلات مربوط به خانواده ها نیازمند مسئولیت پذیری همه نهادهاست

  • انداز قلم

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان قزوین گفت: برای حل تهدیدات بنیان خانواده و کاهش آسیب هایی مانند طلاق نیازمند مسئولیت پذیری همه نهادها و دستگاههای متولی است.

اخبار مديركل

به گزارش خبرنگار مهر، خدیجه تقی پور روز پنجشنبه درکارگروه تحکیم بنیان خانواده که در اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار  شد گفت: کوتاهی در برنامه های صیانت از حریم خانواده موجب تخریب بنیان های اجتماعی می شود لذا برای کاهش آسیب های اجتماعی و ثبات خانواده باید سیاست ها پیشگیرانه باشد و با اجرای طرح های حمایتی و تربیتی بنیان خانواده ها را محکم تر و آنها را به فرزندآوری ترغیب کرد.

وی درخصوص آسیب هایی که نهاد خانواده را مورد تهدید قرار داده از جمله طلاق گفت: حل معضل طلاق نیازمند مسئولیت پذیری همه ارگان ها و دستگاه های متولی است.

تقی پور بیان کرد: فعالان فرهنگی باید از طریق ساخت برنامه های مختلف نسبت به کاهش آسیب های اجتماعی اقدام کنند.

وی افزود: ساخت برنامه های تلویزیونی باید با حضور ناظران فنی و کارشناسای دینی صورت گیرد تا شاهد کاهش این آسیب ها در جامعه باشیم.

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان قزوین در پایان خواستار به روز رسانی پرتال بانوان فرهیخته استان شد.

در ادامه بتول نظری پور دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان قزوین گفت: خانواده کوچکترین هسته اجتماعی و پایه سلامت و انسجام جامعه است.

وی افزود: آرامش، مودت، رحمت، سه شاخصه مهم خانواده موفق از نگاه قرآن است و این ویژگی ها نماد خانواده دینی است.

 کارشناس فرهنگی امور بانوان تبلیغات اسلامی قزوین تصریح کرد: روایات متعددی در تبیین خانواده موفق داریم و از این دیدگاه خانواده ای موفق تلقی می شود که زن و مرد هر کدام در جایگاه خود نقش آفرین باشند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد