چهارشنبه, 30 مرداد 1398

نوار کناری

ما 14 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:819

معضل «بحران هویت» جوانان را جدی بگیریم

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: در عصر حاضر با نسلی مواجه هستیم که سؤالات متعددی دارند و با بحران هویت مواجه هستند که نباید ساده از کنار این موضوع عبور کنیم.

اخبار مديركل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین علی نعمت‌الهی در گفتگویی تصریح کرد: فرهنگ مهمترین دغدغه بشر در طول تاریخ بوده است و وقتی تاریخ ورق می‌خورد می‌بینیم جوامع بشری به حوزه فرهنگ توجه ویژه داشته‌اند، از گذشته‌های دور در خصوص میزان دخالت یا مشارکت دولت‌ها در حوزه فرهنگ چالش‌هایی وجود دارد، ولی بسیاری معتقد هستند نقش دولت‌ها در حوزه فرهنگ مانند نصب علائم راهنمایی و رانندگی در اتوبان‌ها و جاده‌ها است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: امروزه شبهات دینی بسیاری از شبکه‌ها و فضای مجازی در جامعه مطرح می‌شود و ما باید در پاسخ دادن به این شبهات از زیرساخت‌ها و فضاهای مجازی استفاده کنیم.

وی یادآور شد: در همین راستا باید در حوزه‌های دینی به شکل جدی‌تری وارد شویم و از ظرفیت‌ها و ابزارها برای تبلیغ دین و رفع شبهات و ایرادهای مطرح شده استفاده کنیم چرا که با نسلی مواجه هستیم که سؤالات متعددی دارند و با بحران هویت مواجه هستند که نباید ساده از کنار این موضوع عبور کنیم.

نعمت‌الهی تأکید کرد: امروزه نسل جوان تحت تاثیر شبکه‌های مجازی و ماهواره‌ای به دنبال پاسخ‌های سؤالات خود هستند و همه باید دست به دست هم داده تا پاسخ‌گوی خوبی به این قشر باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز با توجه به وجود کانال‌های مختلف و توسعه فضای مجازی به دنبال استودیوهای خاص برای تولید محتوا هستیم چون معتقدیم تولید یک محتوای کامل و جامع با وجود زیرساخت‌های لازم امکان‌پذیر است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد