چهارشنبه, 30 مرداد 1398

نوار کناری

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:823

جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در قزوین برگزار شد

  • انداز قلم

جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی استان قزوین با محوریت هماهنگی برنامه های ایام فاطمیه برگزار شد.

اخبار مديركل

به گزارش خبرنگار مهر، یکصدمین جلسه ستادساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی استان قزوین روز دوشنبه با محوریت هماهنگی برنامه های ایام فاطمیه با حضور جمعی از مدیران و نمایندگانی از ادارات ذیربط در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌ سید قریش موسوی مشاور استاندار قزوین در امور روحانیون و نماز در این مراسم اظهار کرد: مداحان و سخنرانان در برنامه های ویژه دهه فجر و ایام فاطمیه باید مروج وحدت و انسجام جامعه باشند و از مسائل تفرقه انگیز پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا (س) باید ابتدا به بانوان معرفی شود، خواستار برگزاری کلاس های فرهنگی  و دینی با همکاری آموزش و پررش برای آشنایی بیشتر معلمان با سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) شد.

همچنین حجت الاسلام علی رمضانی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین بر بهره مندی از مبلغان متخصص در مراکز آموزشی تاکید کرد.

زرآبادی نماینده شهرداری نیز در ادامه این جلسه خواستار ترویج سیره و فضائل حضرت فاطمه زهرا (س) برای نسل جوان با استفاده از ساخت و تهیه مجموعه «مولتی مدیا» شد.

حجت‌الاسلام محمد رضا میرزایی مسئول اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین هم از اعزام ۲۲۰ مبلغ و مبلغه به مناسبت ایام فاطمیه و دهه فجر به مناطق مختلف استان خبر داد.

در این جلسه کارشناسان و نمایندگانی از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی، امور مساجد، نیروی انتظامی، صدا و سیما، فرمانداری، شورای هیئت مذهبی استان نیز حضور داشتند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد