سه شنبه, 01 مرداد 1398

نوار کناری

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:838
حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی:

پنجمین جشنواره استانی دین در رسانه‌های محلی درقزوین برگزار می‌شود

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: پنجمین جشنواره استانی دین در رسانه های محلی با رویکرد چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران در قزوین برگزار می‌شود.

اخبار مديركل
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین،حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی در گفتگویی اظهارداشت: این جشنواره به منظور ترویج آموزه های دینی براساس تفکر عقلانی در مطبوعات و رسانه های محلی و ارج نهادن به سعی و تلاش مطبوعات محلی در راستای تبلیغ دینی و فرهنگی در استان برگزار می‌شود.

وی افزود: پنجمین جشنواره استانی دین در رسانه های محلی در بخشهای مقاله، داستان، شعر، عکس، گزارش در حوزه علوم دینی و فرهنگی با رویکرد چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران برگزار می‌شود و آثار ارسالی باید در نشریات محلی چاپ و در خبرگزاریها منتشر شده باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین بیان کرد: آثار ارسالی (حداکثر تا ۶ اثر در هر بخش) باید حاوی مطالبی در حوزه علوم دینی و فرهنگی و از دهه فجر سال ۱۳۹۶ تا دهه فجر سال ۹۷ منتشر شده باشد.

نعمت الهی تصریح کرد: آثار ارسالی می بایست در ۳ نسخه شامل: کپی از نشریه (دارای شماره نشریه)، یک نسخه اصل نشری و همه آثار ارسالی در قالب CD (فایل word ) در بخش مقالات، داستان، عکس، شعر، گزارش خبری برای چاپ در کتابچه جشنواره به دبیرخانه ارسال شود.

وی افزود: آخرین مهلت شرکت در جشنواره تا ۳۰ بهمن ماه امسال است و علاقمندان پس از تکمیل فرم شرکت درجشنوار دین در رسانه های محلی توسط مدیر مسئول نشریه یا جانشین می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

نعمت الهی یادآورشد: به نفرات اول تا سوم هر بخش در این جشنواره جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد