سه شنبه, 01 مرداد 1398

نوار کناری

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:839

دشمن امروز ناامید کردن مردم را در دستور کار خود قرار داده

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: دشمن امروز ناامید کردن مردم را در دستور کار خود قرار داده و تا حدودی تاثیرگذار بوده اما باید مراقب باشیم و وارد صحنه شویم تا این اثر را خنثی کنیم

اخبار مديركل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین،همایش فجر آفرینان فاطمی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و فاطمیه دوم روز چهارشنبه با حضور آیت الله حسینی بوشهری امام جمعه موقت قم، عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، ائمه جمعه و جماعات، مبلغین و مبلغات در اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی نعمت الهی دراین مراسم اظهار کرد: با همه دشمنی ها انقلاب اسلامی هرگز این نور کم فروغ نشده البته شاید گاهی تاثیرات منفی داشته اما معنایش این نیست که هوشیار نباشیم.

وی اضافه کرد: انقلاب بنام روحانیون است و هر موفقیتی بنام روحانیون و هر نقطه ضعفی به نام علما تمام می‌شود لذا باید مراقب باشیم و نگذاریم دشمن به اهدافش برسد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: دشمن امروز ناامید کردن مردم را در دستور کار خود قرار داده و شاید تا حدودی تاثیرگذار بوده اما باید مراقب باشیم و وارد صحنه شویم تا این اثر را خنثی کنیم.

وی بیان کرد: روحانیون در این مسیر نقش مهمی دارد اما باید ابتدا خودمان محکم باشیم سپس دیگران را به استقامت دعوت کنیم.

نعمت الهی یادآورشد: باید همه ما آماده هر گونه توطئه و دشمنی باشیم و با هوشیاری از مشکلات عبور کنیم.

وی افزود: باید از جنس مردم، با مردم و در میان مردم باشیم تا دشمن را نا امید کنیم.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد