سه شنبه, 01 مرداد 1398

نوار کناری

ما 6 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:840
حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی:

امام خمینی (ره) با حکومت بر دلهای مردم توانست برای همیشه در تاریخ ماندگار شود

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین گفت:امام خمینی (ره) سیاست مداری باهوش و فوق العاده بود که با تسخیر عقل ها و حکومت بر دلهای مردم توانست برای همیشه در تاریخ ماندگار شود.

اخبار مديركل

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، حجت‌الاسلام علی نعمت الهی در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساگی انقلاب اسلامی در ۱۵ بهمن ماه ۹۷ در گفتگویی اظهار داشت:قبل از انقلاب اسلامی ولایت فقیه جزو فروعات فقهی بود ولی امام خمینی (ره) بحث ولایت فقیه را از مبحث فقهی به کلامی تبدیل و ولایت فقیه را بعنوان استمرار خط امامت مطرح کرد.

 

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران هر چه دارد از ولایت فقیه است، گفت:امام خمینی (ره) ولایت فقیه به ادبیات سیاسی و علوم سیاسی وارد کرد و این مهم یکی از کارهای اساسی و زیربنایی آنحضرت بود.

حجت‌الاسلام نعمت الهی افزود: امام خمینی (ره) سیاست مداری باهوش و فوق العاده بود که با تسخیر عقل ها و حکومت بر دلهای مردم توانست برای همیشه در تاریخ ماندگار شود.

وی خاطرنشان کرد:رهبری کم نظیر امام خمینی (ره) در جریان پیروزی انقلاب اسلامی موجب پرچیده شدن پازل مستکبران و استعمارگران جهان و شگفتی مردم دنیا شد، انسان هایی که برای خدا قیام کنند از الطاف الهی برخوردار می شوند و رمز و راز موفقیت امام خمینی (ره) نیز در همین حرکت بود.

حجت‌الاسلام نعمت الهی افزود:انقلاب اسلامی ایران توانست همه معادلات حاکم بر جهان غرب و استکبار را در هم بریزد و پیام معنویت را به فرامرزهای ایران اسلامی نیز عرضه کند و گواه این مطلب بیداری اسلامی در منطقه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:امروز ملت ایران هر چه دارد از برکت ولایت فقیه است و همه باید با پشتیبانی از این جایگاه رفیع و تبعیت از رهنمودهای مقام عظمای ولایت آینده انقلاب اسلامی ایران را تضمین کنیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد