سه شنبه, 01 مرداد 1398

نوار کناری

ما 4 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:841
حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی:

روحانیون در عرصه دفاع از انقلاب،همواره در صف اول بوده است

  • انداز قلم

مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: متولیان فرهنگی جامعه از تمام ظرفیت ها جهت تبیین دستاوردهای ۴۰ سالگی انقلاب استفاده کنند.

اخبار مديركل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین،حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین،دو شنبه ۱۵ بهمن ماه ۹۷ در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در شهر و روستا در گفتگویی از متولیان فرهنگی جامعه خواست از تمام ظرفیت های موجود جهت تبیین دستاورد های چهل ساله انقلاب اسلامی استفاده کنند.

وی اظهار داشت:بدون شک روحانیون نقش بسیار مهمی در ارتقای سطوح فرهنگی و مذهبی جامعه و اطلاع‌رسانی به عموم مردم علی الخصوص جوانان و نوجوانان در تبیین دستاورد های چهل سالگی انقلاب اسلامی در جامعه را به عهده دار است.

این مسئول با اشاره به نقش ولایت فقیه در پیروزی انقلاب اسلامی افزود:انقلاب اسلامی با هدایت و رهبری حضرت امام خمینی(ره) به پیروزی رسید، این انقلاب باعث بیداری و مقابله ملت های ستمدیده جهان در برابر ظلم و جور کشورهای استعمارگر شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین نعمت الهی،عزت بخشیدن به مسلمانان را یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی عنوان کرد و اظهار داشت:حرکت امام خمینی(ره) در حقیقت جلوه ای از قیام عاشورا بود.

این مسئول افزود:امام راحل(ره) با تأسی به قیام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) توانست درس آزادگی،عمل به تکلیف الهی و جهاد برای خدا، حرکت بر مبنای دستورات دین، ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و عدم بیعت با طاغوت زمان، فداکاری و شهادت طلبی و بالاخره درس ولایت و امامت را به امت بیاموزد.

وی دفاع از اسلام و قرآن را یکی از مهمترین اهداف انقلاب نام برد و خاطر نشان کرد:از منظر امام راحل(ره)، دفاع از اسلام و قرآن یکی از اصلی ترین اهداف انقلاب بود، آنچه بیش از هر چیزی برای ایشان حائز اهمیت بود،تقدم مصالح عالیه اسلام،جلوگیری از انحراف و انهدام دین و مهمتر از همه عزت و شرافت اسلام و مسلمین بود.

نعمت الهی تصریح کرد:مردم ایران اسلامی،مردمی ولایتمدار و انقلابی هستند و تا هنگامی که این دو با هم و در کنار یکدیگر بمانند، بطور قطع اسلام و نظام جمهوی اسلامی در برابر آسیب های داخلی و خارجی حفظ خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد