یکشنبه, 24 شهریور 1398

نوار کناری

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:862

سپاه یک سرمایه اجتماعی گره‌خورده به باورهای ملت ایران است

  • انداز قلم

نعمت الهی گفت: سپاه یک سرمایه اجتماعی گره خورده به باورهای ملت و احیا سرمایه‌های اجتماعی بسیار مهم است و در دوران ۸ سال جنگ تحمیلی با همین سرمایه در مقابل دشمنان ایستادگی کردیم.

اخبار مديركل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین و جمعی از کارکنان این اداره کل به مناسبت روز پاسدار با سردار شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین دیدار کردند.
حجت‌الاسلام والمسلمین نعمت الهی در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه اظهار کرد: سپاه نه تنها یک نیروی نظامی بلکه نیرویی حرفه‌ای با اعتقاد قوی است در واقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای گرانبهای انقلاب است که مورد توجه و اعتماد مردم است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی قزوین با اشاره به یاوه گویی‌های رئیس جمهور آمریکا در خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: با این سخنان علاقه مردم شریف ما نسبت به سپاه دو چندان شد چرا که مردم به‌خوبی آگاهند دشمن همواره اهدافی را انتخاب می‌کند که بیش از هر نقطه دیگر از آن ضربه می‌بیند.

نعمت الهی تأکید کرد: سپاه یک سرمایه اجتماعی گره خورده به باورهای ملت ایران است و احیا سرمایه‌های اجتماعی بسیار حائز اهمیت است چرا که ما دوران دفاع مقدس و ۸ سال جنگ تحمیلی با همین سرمایه در مقابل دشمنان ایستادگی کردیم.

وی یادآور شد: کشورهایی که به واسطه یک قهرمان سیاسی از یوق استعمار در آمدند با انقلاب کشور ما تفاوت های بسیاری دارند چرا که معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) سیاست و اعتقادات را در کنار هم وارد زندگی مردم کردند و امروز سپاه جزئی از همین باور عمیق مردمی است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد