یکشنبه, 24 شهریور 1398

نوار کناری

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:868
امام جمعه موقت قزوین:

تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند انسجام دستگاههای فرهنگی است

  • انداز قلم

امام جمعه موقت قزوین گفت: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند انسجام و تمرکز دستگاه های اجرایی و نهادهای فرهنگی است.

اخبار مديركل

 

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه هم افزایی دستگاه‌های فرهنگی در زمینه تبیین گام دوم انقلاب صبح چهارشنبه در اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت الاسلام علی قابل در این جلسه اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به جوانان متعهدی است که دل در گرو نظام دارند.

وی افزود: باید از گذشته درس بگیریم و تشکیل نهادهایی مانند جهاد سازندگی و سپاه را سرلوحه فعالیت امروز قرار دهیم تا بتوانیم به نتیجه برسیم.

حجت الاسلام قابل بیان کرد: جهاد سازندگی توانست شعار گروهک‌های خلقی را زیر سوال ببرد و گامی عملی در آبادانی روستاها بردارد و سپاه در جنگ توانست اوج ایثار را نشان دهد و استکبار را تسلیم کند و امروز هم نیازمند گام عملی در رسیدن به اهداف انقلابی و منشور انقلاب خود هستیم.

امام جمعه موقت قزوین بیان کرد: برای تبلیغ و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند نگاه به گذشته و درس گرفتن از آن هستیم البته لازم است منسجم‌تر و محکم‌تر و با برنامه و تشکیلاتی گام برداریم و کارها متمرکز شود.

وی اظهارداشت: باید با فعال کردن کارگروه‌های تشکیل شده در بخش‌های فرهنگی، سیاسی، رسانه‌ای و اقتصادی زمینه کارهای بهتری را محقق کنیم.

قابل بیان کرد: نقطه ضعف ما این است که کارها پراکنده است و متمرکز نیست و برای نتیجه بخش شدن کارها نیازمند انسجام بیشتری در کارها هستیم..

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد