سه شنبه, 14 مرداد 1399

نوار کناری

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:884

آماده سازی هدایای اربعینی برای اهدا به میزبانان عراقی در قزوین

  • انداز قلم

سفیران فرهنگی کارگروه بانوان اربعین استان قزوین گروه خادمیاران زینبی با اقدامی خیرخواهانه با شعار «حب الحسین یجمعنا» از محبت‌ های خالصانه کودکان عراقی باتهیه هدایایی تقدیر می کنند.

اخبار مديركل

به گزارش خبرنگار مهر، کارگروه بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در قالب گروه خادم یاران زینبی پیش از ظهر سه شنبه به آماده سازی هدایا برای میزبانان عراقی در اربعین حسینی اختصاص یافت.

در این مراسم جمعی از بانوان عاشق اهل بیت (ع) با حضور در اداره کل تبلیغات اسلامی به پاس میزبانی ارزشمند و خوب مردم عراق از زائران پیاده روی اربعین حسینی تصمیم گرفتند با تهیه هدایایی از آنها تقدیر کنند.

بتول نظری پور مسئول بانوان کارگروه فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین استان قزوین در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به منظور ایجاد وحدت و همدلی بین دو ملت ایران و عراق آیین آماده سازی این هدایا برگزار شده است.

وی افزود: این هدایا شامل مقنعه، روسری، عروسک های نمدی وموارد دیگر است که با محوریت عفاف و حجاب و با هدف انتقال پیام دوستی و همدلی با خانواده های عراقی در حال تهیه است.

نظری پور تصریح کرد: با آماده سازی این هدایا از میزبانی خوب عراقی ها تقدیرخواهیم کرد تا به همه ثابت کنیم دو کشور مسلمان ایران و عراق همواره اتحاد و همبستگی خود را حفظ خواهند کرد و هیچ دشمن داخلی و خارجی توان فاصله انداختن میان این همبستگی را نخواهد داشت.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد