شنبه, 05 مهر 1399

نوار کناری

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:890

آینده کشور در گرو تربیت دانش‌آموزانی مؤمن و عالم است

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: آینده کشور در گرو تربیت دانش‌آموزانی مؤمن و باتقوا و بادانش است تا مدیریت‌ها به آن‌ها سپرده شود.

اخبار مديركل

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت بزرگداشت ۱۳ آبان روز جهانی مبارزه با استکبار روز دوشنبه مراسمی با حضور حجت الاسلام علی نعمت الهی مدیرکل تبلیغات اسلامی، شمس الله غلامی رئیس اموزش و پرورش ناحیه ۱ قزوین در مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا وابسته به اداره تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت الاسلام علی نعمت الهی در این مراسم گفت: سیزدهم آبان نماد ایستادگی و اتحاد و همبستگی ملت بصیر ایران اسلامی است که با رهنمودهای رهبر انقلاب توانسته است سیلی محکمی به آمریکا و هم پیمانانش بزند و اقتدار پوشالی آنها را خدشه دار کند.  

وی افزود: سیزدهم آبان روی حماسی و به یاد ماندنی از تسخیر لانه جاسوسی و به زیر کشاندن اقتدار پوشالی آمریکاست که با تحریم و تهدید تلاش کرده تا ملت ما را از مسیر ارزشها و آرمانهای دینی بازدارد اما به لطف الهی با گذشت چهار دهه همچنان در این مسیر استوار هستیم.

نعمت الهی با اشاره به اهمیت تقویت باورهای دینی در مدارس یادآورشد: باید در مدارس خود در کنار علم آموزی به معنویت و امور دینی هم اهمیت دهیم تا با دو بال علم و دانش و دین برای پیشرفت کشور همت کنیم و بتوانیم در مقابل دشمنان هم پیروز میدان باشیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد