شنبه, 05 مهر 1399

نوار کناری

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:891

حفظ اقتدار بسیج و تفکر بسیجی ضامن تداوم حکومت اسلامی است

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: حفظ اقتدار بسیج و تفکر بسیجی ضامن تداوم حکومت اسلامی است و بسیجیان باید همواره در خدمت رهبری و ولایت باشند و در این مسیر هیچ‌گاه غفلت نکنند.

اخبار مديركل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، حجت‌الاسلام والمسلمین علی نعمت الهی در گفتگویی اظهار داشت: حفظ اقتدار بسیج و تفکر بسیجی ضامن تداوم حکومت اسلامی است و بسیجیان باید همواره در خدمت رهبری و ولایت باشند و در این مسیر هیچ‌گاه غفلت نکنند.
وی افزود: بسیج یادگار امام خمینی (ره) و یکی از برکات انقلابی اسلامی ایران است که توانسته به‌خوبی در طی این ۴۰ سال در کمک به محرومان وزنده نگه‌داشتن انقلاب حرکت کند. بسیج شالوده نظام اسلامی است و وابسته به گروه و یا جریان خاصی نیست و خطش خط ولایت فقیه و انقلاب است.
وی تاکید کرد: بسیج نیرویی کارآمد، متعهد به نظام و آرمانهای امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری است. لذا باید بسیج را ثروث معنوی انقلاب اسلامی دانست. بسیج اکنون برای اعتلای این انقلاب وارد فاز سازندگی و عمرانی شده است.و شاهد حضور بسیجیان در مناطق محروم و دورافتاده کشور برای آبادانی و خدمات رسانی به هم وطنان هستیم که باید قدردان این عزیزان باشیم.
نعمت الهی افزود: برخی از افراد مغرض به‌ویژه رسانه های بیگانه همیشه به دنبال حاشیه سازی علیه بسیج هستند، لذا باید گفت که تلاش های دشمنان برای تضعیف بسیج نشان دهنده استیصال آنان در مقابل این قدرت و نیروی مردمی است.بسیجیان باید جنگ تبلیغاتی دشمنان علیه نظام و ملت را شناسایی و خنثی کنند. در سالهای اخیر بسیج در حوزه علم و فناوری وارد میدان شده است و اکنون شاهد نخبگان بسیجی زیادی در کشور هستیم.
وی عنوان کردند: بسیج در برقراری امنیت فکری، مالی و اجتماعی، عدالت، نقش های فراوانی ایفا نموده است این ثمره همیشه برای مردم مفید بوده و هست.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد