شنبه, 05 مهر 1399

نوار کناری

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:898
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین:

روحانیت در کنار کادر درمانی آماده خدمت رسانی است

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند کادر پزشکی و درمانی استان در مقابله با ویروس کرونا روحانیون و طلاب استان آماده همه گونه همکاری با کادر درمانی هستند.

اخبار مديركل

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین علی نعمت الهی روز پنجشنبه به همراه مدیر شهرستان و معاون فرهنگی و تعدادی از روحانیون تبلیغات اسلامی استان با حضور در بیمارستان ولایت قزوین از تلاش ایثارگرانه پزشکان و پرستاران این بیمارستان در درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا تشکر و قدردانی کرد.

حجت الاسلام علی نعمت الهی در این بازدید بیان کرد: در این روزها که شیوع ویروس کرونا به مرز هشدار رسیده باید مردم مراقبت های بهداشتی را جدی بگیرند تا شاهد افزایش مراجعان بیمارستانی نباشیم.

وی تلاش پرستاران و کادر پزشکی و خدماتی بیمارستان ولایت را ستودنی دانست و یادآورشد: این تلاش خالصانه بیانگر عمق ایمان و اعتقاد کادر درمانی است که در این شرایط خود و خانواده را رها کرده و در این آزمون الهی به مراقبت از بیماران پرداخته اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: حضور ما در این بیمارستان به منظور گفتن خدا قوت و ابراز تشکر از کسانی است که به شایستگی اوج ایثار را نشان دادند و ما نیز از شما درس گرفتیم.

نعمت الهی افزود: به کادر پزشکی و درمانی اعلام می کنیم که شما در این شرایط تنها نیستید و روحانیون آمادگی کامل دارند تا در کنار شما هر کاری که نیاز بود انجام دهند.

وی اظهارداشت: از طلاب و روحانیون خواسته ایم مردم را به رعایت بهداشت فردی توصیه کنند و تاکید داشته باشند که شهروندان این روزها بیشتر در منزل بمانند تا آلوده نشوند.

نعمت الهی یادآورشد: امیدواریم با رعایت بهداشت فردی و توکل به خداوند بتوانیم از این شرایط با کمترین آسیب خارج شویم.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد