پنج شنبه, 01 مهر 1400

نوار کناری

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:919

تبلیغات اسلامی قزوین آماده همکاری با قرارگاه پیشرفت و آبادانی است

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین در راستای رفع محرومیت روستاها با آمادگی کامل در کنار قرارگاه پیشرفت و آبادانی قرار دارد.

اخبار مديركل

حجت الاسلام محمد جواد زهرایی صبح یکشنبه در دیدار با شورای قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج) اظهار کرد: بنده خودم به سپاه عِرق خاصی دارم، در سپاه نفس کشیدم و در بسیج بزرگ شدم. اعتقاد دارم که سپاه همیشه کارهای زمین مانده را انجام داده است و در حال حاضر هم مجموعه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه، مجموعه‌ای چابک و جهادی در محرومیت زدایی روستاها است که با سرعت عمل خوبی در حال کار خدمت رسانی است و کار عقب مانده در روستاها را پیگیری می‌کند.

وی افزود: همه ما باید کمک کنیم روستاها زنده بماند و محل تولید و رونق اقتصاد کشور شود. مدیرانی که پشت میز می‌نشینند و در میدان محرومیت قرار نگرفتند، نمی‌توانند تصمیم درستی در خصوص رفع مشکلات روستاها بگیرند.

حجت الاسلام زهرایی یادآور شد: سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین در راستای رفع محرومیت روستاها با آمادگی کامل در کنار قرارگاه قرار دارد و با اعزام و استقرار روحانیت و همچنین ساخت خانه عالم در روستاها تلاش می‌کند تا در خصوص رفع آسیب‌های اجتماعی و تربیتی گام مؤثری بردارد.

خلیل ملازینل یکی از مسئولین ارشد قرارگاه پیشرفت و آبادانی نیز در این جلسه گفت، اگر دستگاه‌های خدمت رسان به روستاها اکنون تلاش نکنند و به روستاها رسیدگی نکنند، قطعاً در آینده باید در حاشیه شهر برای آسیب‌های اجتماعی برنامه ریزی کنند.

ملازینل گفت، برنامه ریزی برای آب شرب، جلوگیری از هدر رفت آب کشاورزی و همچنین توسعه شغل در روستاها می‌تواند زمینه مهاجرت از روستاها را کاهش و یا به صفر برساند.

در ابتدای جلسه کارگروه‌های فرهنگی اجتماعی، سلامت، تعلیم و تربیت، عمران و زیرساخت و اقتصاد و اشتغال گزارشی از اقدامات خود در روستاها را بیان کردند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد