جمعه, 08 مهر 1401

نوار کناری

ما 4 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:925

سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین معرفی شد

  • انداز قلم

حجت الاسلام جواد فراهانی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین معرفی شد.

اخبار مديركل

به گزارش خبرنگار مهر، در مراسمی با حضور حجت الاسلام محمد جواد زهرایی مدیرکل تبلیغات اسلامی، مسعود کریمی خضراء مدیرکل اخبار استانی خبرگزاری مهر و جمعی از روحانیون و مبلغان دینی حجت الاسلام جواد فراهانی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان معرفی شد.

حجت الاسلام محمد جواد زهرایی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین صبح چهارشنبه در این مراسم اظهار داشت: باید برای خرده رفتارها برنامه داشته باشیم تا اقدامات فرهنگی به تغییر رفتار منجر شود.

وی افزود: نوع مواجهه با فرهنگ مهم است وقتی رهبری می‌فرمایند حاضرند جانشان را برای آن فدا کنند اهمیت آن مشخص می‌شود و ما در این عرصه باید تلاش کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین بر مردمی شدن فرهنگ تاکید کرد و اظهار داشت: در ماه محرم دوگانگی بین تصمیم اداری و مردمی یک چالش بود اما توانستیم با اطلاع رسانی مناسب و آگاهی بخشی و همراه کردن مردم و هیئت‌های مذهبی به موفقیت خوبی برسیم.

وی یادآور شد: هر استان و هر شهری اقتضائات فرهنگی خاص خود را دارد که باید در اجرای برنامه‌ها به این زیست بوم توجه شود و تصمیم متمرکز برای همه استان‌ها از تهران شاید منطقی نباشد.

حجت الاسلام زهرایی با بیان اینکه نوع تعامل ما در تبلیغ باید تغییر کند و منجر به جریان سازی شود، گفت: فضای مجازی به تقویت مطالبه گری و افشای فساد کمک کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: با انجام تبلیغات نوین و بهره گیری از روش‌های جدید و خلاقیت در گام دوم می‌توان به نتایج خوبی رسید.

وی با بیان اینکه خلاقیت هنر در صحنه بودن است، ادامه داد: در لحظه برای اتفاقات فرهنگی کار کنیم.

حجت الاسلام زهرایی گفت: در فرهنگ رسالت سنگینی داریم باید دانشی به مردم بدهیم که به بینش و بصیرت منجر شود.

وی اظهار کرد: بین دیدن و توانستن تفاوت است باید کاری کنیم مردم فواید را ببینند تا با خلاقیتی که به خرج خواهیم داد به دستاوردهایی برسیم.

در پایان این مراسم از خدمات دو ساله رضا فضلی سرپرست سابق تقدیر شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد