جمعه, 08 مهر 1401

نوار کناری

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:988

اعلام نحوه برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در قزوین

  • انداز قلم

نحوه برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در قزوین اعلام شد.
به تو از دور سلام.


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین نحوه برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در قزوین را تشریح نمود.
حجت الاسلام والمسلمین یوسف پور آرین صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه ستاد اربعین حسینی که در سالن اجتماعات استانداری قزوین و با حضور دکتر کبیری معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین برگزار شد گفت: زیارت اربعین امام حسین (ع) از توفیق‌های بسیار بزرگی به‌شمار می‌رود، که به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و تدابیر نظام، خیل مشتاقان حضرتش از آن بهره‌مند می‌شوند.
حجت الاسلام والمسلمین پور آرین خاطرنشان کرد: پیاده‌روی عظیم اربعین، با شعارها و مرثیه‌ها و اهداف بلند دیگر آن، مصداق میدان فرهنگی عظیمی است که هویت شیعی را به رخ دشمنان اسلام و وهابیت تکفیری می‌کشاند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین در خطاب به جاماندگان از مراسم پیاده روی اربعین حسینی اظهار داشت: افرادی که بنا به‌ هر دلیلی از کاروان پیاده‌‌روی اربعین حسینی جا مانده‌اند و توفیق زیارت حضوری نداشته‌اند، می‌توانند در آیین پیاده‌روی جاماندگان شرکت کنند و از دور به امام حسین (ع) سلام و عرض ارادت نمایند.
حجت الاسلام والمسلمین پور آرین خاطرنشان کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین برنامه های ویژه ای برای افراد جامانده از مراسم پیاده روی اربعین حسینی در استان قزوین خواهد داشت.
وی ادامه داد: این برنامه راس ساعت 10 صبح روز اربعین از میدان میرعماد شروع و پیاده روی به مقصد امامزاده حسین(ع) ادامه خواهد داشت، که این برنامه همراه با تجمع عاشقان ابا عبداله الحسین(ع) و سخنرانی و قرائت زیارت اربعین به پایان خواهد رسید.
گفتنی است با تدبیر ستاد برگزاری مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین، تاکنون بیش از 20 موکب در مسیر پیاده روی آماده خدمت رسانی به هم استانی های عزیز خواهند بود.

اخبار مديركل

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد