جمعه, 08 مهر 1401

نوار کناری

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:992

برگزاری مراسم «دلدادگان حسینی» در ۱۰۷ نقطه استان قزوین

  • انداز قلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: با تلاش‌های صورت گرفته مراسم «دلدادگان حسینی» در ۱۰۷ منطقه استان قزوین در روز اربعین برگزار خواهد شد و امیدواریم شاهد حضور حداکثری مردم باشیم.

حجت‌الاسلام یوسف پورآرین بعد از ظهر دوشنبه در نشست هماهنگی مواکب خدمت رسان برنامه دلدادگان حسینی اظهار کرد: با توجه به عدم حضور بخش عمده‌ای از مردم قزوین، همایش دلدادگان حسینی در روز اربعین و پیاده روی مردم قزوین با هدف بزرگداشت اربعین برگزار خواهد شد.

وی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته مراسم دلدادگان حسینی در ۱۰۷ منطقه استان قزوین در روز اربعین برگزار خواهد شد و امیدواریم شاهد حضور حداکثری مردم باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین ادامه داد: با توجه به شرایط، توجه به مواکب و خدمات رسانی بیشتر به مردم در راهپیمایی روز اربعین باید جدی گرفته شود تا شاهد خدمات رسانی مناسب به عزاداران در این روز باشیم.

وی با بیان اینکه رویکرد حاکم بر پیاده روی و مراسم دلدادگان حسینی تبلیغی است، بیان کرد: پیام اربعین پیام جهاد تبیین است و ما نیز به مسئله تبیین در این پیاده روی باید اهمیت بدهیم.

حجت‌الاسلام پورآرین ادامه داد: موکب ها در کنار پذیرایی در این روز به نرم افزار فرهنگی و تبیینی که باید به مردم ارائه شود فکر کرده و برای آن برنامه داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه حرکت تبیین خنثی کننده توطئه دشمن است، تصریح کرد: یکی از خدماتی که در قالب موکب می‌توان به مردم ارائه داد خدمات فکری و فرهنگی است و نباید از این دست از خدمات غافل شویم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین اضافه کرد: هر مجموعه‌ای که می توانددر مسائل تبیینی و جهاد تبیین نقش آفرینی کند در روز اربعین پای کار باشد تا بتوانیم به رسالتی که داریم به درستی عمل کنیم.

وی در پایان یادآور شد: هر وقت مجموعه‌های مردمی در میدان مورد نیاز انقلاب بوده‌اند کار به خوبی و به بهترین شکل پیش رفته و امیدواریم پیاده روی دلدادگان حسینی نیز با مشارکت گروه‌های مردمی به بهترین شکل عملیاتی شود.

اخبار مديركل

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد