جمعه, 30 فروردين 1398

نوار کناری

ما 35 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:584
رئیس تبلیغات اسلامی تاکستان خبر داد:

فعالیت 430 هیئت مذهبی و 286 مداح در شهرستان تاکستان

  • انداز قلم

رئیس تبلیغات اسلامی تاکستان گفت: در حال حاضر 430 هیئت مذهبی و 286 مداح در شهرستان تاکستان شناسایی شده و فعالیت می‌کنند.

شهرستان تاكستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین، حجت‌الاسلام مرتضی کریمی رئیس تبلیغات اسلامی تاکستان در گفتگویی اظهار داشت: در حال حاضر 430 هیئت مذهبی و 286 مداح در شهرستان تاکستان شناسایی شده و فعالیت می‌کنند.

وی افزود: هیئت های مذهبی پتانسیل بسیار خوبی هستند که می توان در امور فرهنگی از ظرفیت آنها به خوبی استفاده کرد و این کار با هدایت، نظارت و حمایت محقق می‌شود.

کریمی یادآور شد: حمایت مادی و معنوی از هیئت های مذهبی و هدایت و نظارت بر آنان مسئله بسیار مهمی است و این موضوع با جدیت در حال پیگیری است.

این مقام مسئول تصریح کرد: دشمنان به خوبی با ظرفیت های تشکل های دینی آشنا هستند و برای انحراف آنها برنامه های هدفمندی دارند که جدا کردن جامعه از قرآن و روحانیت از آن جمله است.

کریمی در ادامه بیان داشت: ورود در حوزه دینی بسیار حساس و ظریف است و چون با باورهای مردم ارتباط دارد باید با دقت مورد ارزیابی و کارشناسی قرار گیرد تا اعتقادات را دچار آسیب و تزلزل نکند.

رئیس تبلیغات اسلامی تاکستان در بخش پایانی سخنان خود گفت: اگر نظارت و هدایت در تشکیل و فعالیت هیئت های مذهبی صورت نگیرد گاهی مسائلی در هیئت های خانگی شکل می گیرد و مطرح می‌شود که نگران کننده است و باید در این زمینه کارهای کارشناسی صورت گیرد.

 

Save

Save

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد