شنبه, 27 بهمن 1397

نوار کناری

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:635
حجت‌الاسلام و المسلمین صفی‌خانی:

تشکیل کانون وعاظ در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین

  • انداز قلم

حجت‌الاسلام و المسلمین موسی صفی‌خانی از تشکیل کانون وعاظ در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین و برخی از برنامه‌های آن خبر داد.

شهرستان قزوين

 

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی قزوین، حجت‌الاسلام موسی صفی‌خانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین در نشستی که چهارشنبه، 20 بهمن ماه با حضور جمعی از روحانیون و وعاظ مطرح استان برگزار شد، گفت: ظرفیت روحانیون و وعاظ نسبت به تأثیرگذاری بر مسائل و موضوعات مختلف جامعه بر کسی پوشیده نیست که تشکیل و فعالیت این کانون باعث ایجاد ساختاری تشکیلاتی در این حوزه خواهد شد.
وی ادامه داد: کانون‌ها و انجمن‌هایی طی سال‌های گذشته مثل کانون مداحان برای ساماندهی فعالیت‌ها، برنامه‌ها و آموزش‌ها در عرصه مداحی تشکیل شده و فعالیت دارند اما در حوزه روحانیت و وعاظ، خلاً و نیاز این ساختار تشکیلاتی مشهود است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین عنوان کرد: با تشکیل این کانون می‌توان برای برگزاری نشست‌ها و دوره‌های آموزشی، آسیب شناسی موضوعات مختلف در این حوزه، فعالیت‌های پژوهشی و... برنامه‌ریزی و اقدام کرد.
وی در پایان عنوان کرد: با مشخص شدن هسته اولیه و اعضای هیأت موسس و ثبت کانون، فعالیت و عضوگیری کانون وعاظ نیز رسماً آغاز خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد