جمعه, 30 فروردين 1398

نوار کناری

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:637
اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین :

نشست هم‌اندیشی مدیران موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان قزوین برگزار شد

  • انداز قلم

نشست هم‌اندیشی مدیران موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان قزوین با هدف تبادل نظر، مشارکت و هماهنگی فعالیت های قرآنی برگزار شد.

شهرستان قزوين

 

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی قزوین، نشست هم اندیشی مدیران موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان قزوین، شنبه 23 بهمن ماه با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین در موسسه قرآنی نورالزهرا(س) برگزار شد.
در ابتدای این نشست تعدادی از مدیران موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان قزوین با بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در مورد وضعیت کلی موسسات و خانه‌های قرآنی، بر لزوم حل مسائل و مشکلات تأکید داشتند.
در ادامه جلسه حجت‌الاسلام صفی‌خانی، ضمن معرفی محمدحسین وفاپور به عنوان مسئول جدید دارالقرآن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین و با اشاره به سوابق ایشان در عرصه فعالیت‌های قرآنی، گفت: امیدواریم این کارشناس قرآنی با انگیزه و تلاش بالای خود و سعی در نوآوری و خلاقیت، منشأ اثر و خدمات ارزشمند باشد.
وی در ادامه با اشاره به برخی از برنامه‌های قرآنی آتی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین گفت: بودجه و اعتبار اندک قرآنی پاسخگوی نیازها نیست و لازم است با شناسایی خیرین علاقمند به فعالیت‌های قرآنی، از ظرفیت آنها در جهت رفع نیازهای موسسات و خانه‌های قرآن استفاده کرد.
بر اساس این گزارش، برگزاری دوره‌های کوتاه مدت مهارت‌های مديريت مراکز قرآنی و توانمندسازی نيروی انسانی فعال در این حوزه، برگزاری دوره‌های سبک زندگی قرآنی، صندوق قرض‌الحسنه فعالان قرآنی، شکل‌گیری و اجرای فعالیت‌های قرآنی در آرامستان قزوین و فراخوان ثبت‌نام نامزدهای اتحادیه موسسات قرآنی مردمی از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
گفتنی است، نشست هم‌اندیشی مدیران موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان قزوین، با هدف تبادل نظر، مشارکت و هماهنگی فعالیت های قرآنی به صورت ماهانه و به میزبانی موسسات و خانه‌های قرآن برگزار می‌شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد