پنج شنبه, 01 مهر 1400

نوار کناری

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:698
اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین:

نشست هم‌اندیشی مدیران موسسات و خانه‌های قرآن شهرستان قزوین برگزار شد

  • انداز قلم

نشست هم‌اندیشی مدیران موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان قزوین با هدف تبادل نظر، مشارکت و هماهنگی فعالیت های قرآنی برگزار شد.

شهرستان قزوين

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، نشست هم اندیشی مدیران موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان قزوین، پنج‌شنبه 28 اردیبهشت ماه با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین در موسسه قرآنی مجمع‌الحافظین برگزار شد.

در ابتدای این نشست، حسین رهبر، مدیر موسسه قرآنی مجمع‌الحافظین به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزشی موسسه پرداخت و سپس تعدادی از مدیران موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان قزوین با بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در مورد وضعیت کلی موسسات و خانه‌های قرآنی، بر لزوم حل مسائل و مشکلات تأکید داشتند.

در ادامه عباس عسگری، کارشناس برنامه و بودجه اداره کل درباره صندوق قرض‌الحسنه تشکیل شده برای فعالان قرآنی و شرایط و دستورالعمل دریافت وام و سایر موارد مربوط به این صندوق توضیحاتی ارائه داد.

بر اساس این گزارش، وضعیت شکل‌گیری و فعالیت انجمن خیرین قرآنی، طرح با قرآن در رمضان، بیمه فعالان قرآنی، طب سنتی، تبلیغ و اطلاع‌رسانی برنامه‌های آموزشی موسسات در سطح شهر و در مدارس، ارسال گزارش عملکرد موسسات و خانه‌های قرآن و... از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است، نشست هم‌اندیشی مدیران موسسات و خانه‌های قرآنی شهرستان قزوین، با هدف تبادل نظر، مشارکت و هماهنگی فعالیت های قرآنی به صورت ماهانه و به میزبانی موسسات و خانه‌های قرآن برگزار می‌شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد