دوشنبه, 24 مرداد 1401

نوار کناری

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شناسه خبر:899
مدیر پایگاه فرهنگی اجتماعی محله شیخ آباد قزوین:

مواد ضدعفونی در محله شیخ آباد قزوین توزیع شد

  • انداز قلم

مدیر پایگاه فرهنگی اجتماعی محله شیخ آباد گفت: در راستای تقویت بهداشتی محلات آسیب پذیر ضمن توزیع مواد بهداشتی، عملیات سمپاشی و ضدعفونی محلات توسط روحانیون و بسیجیان انجام شد.

شهرستان قزوين

حجت الاسلام مجید ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: محله شیخ آباد از جمله مناطق ۱۴ گانه آسیب پذیر شهر قزوین است که برنامه‌های فرهنگی در آن ادامه دارد.

وی بیان کرد: در راستای تقویت بهداشتی محلات یاد شده نسبت به توزیع بسته‌های فرهنگی ضد عفونی محله نیز اقدام شده است.

ابراهیمی تصریح کرد: بسته‌های ارزاق به تعداد ۳۵ بسته شامل ۲۰۰ کیلو برنج، ۱۰۰ کیلو قند، گوشت گوسفندی در ۳۵ بسته، ۲۵ عدد مایع ضد عفونی و کارت دعای حرز امام جواد (ع) جهت پیشگیری از بلا میان نیازمندان این محله توزیع شده است.

وی گفت: این فعالیت با هدف محرومیت زدایی از خانواده‌های نیازمند و رسیدگی به مشکلات محلات و بررسی آسیب‌های اجتماعی در شرایط بحرانی انجام شده است.

حجت الاسلام ابراهیمی بیان کرد: در این محله ۴۷ خانواده تحت پوشش پایگاه اجتماعی فرهنگی هستند که بیش از ۷۰ دانش آموز هم از بسته‌های کمکی لوازم التحریر استفاده می‌کنند.

مدیر پایگاه فرهنگی اجتماعی محله شیخ آباد یادآور شد: در کانون فرهنگی این محله دو گروه هشت نفره داریم که گندزدایی و ضد عفونی محلات را به صورت مستمر انجام می‌دهد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد