شنبه, 28 مهر 1397

نوار کناری

شناسه خبر:740
دبیر طرح اوقات فراغت تبلیغات اسلامی استان قزوین:

۸۰۰۰ دانش آموز در برنامه های تابستانی قزوین شرکت کردند

  • انداز قلم

قزوین- دبیر طرح اوقات فراغت تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: با تشکیل ۹۲ پایگاه فرهنگی بیش از ۸۰۰۰ دانش آموز در برنامه های تابستانی تبلیغات اسلامی استان قزوین شرکت کردند.

 

رضا فضلی در حاشیه مراسم اختتامیه طرح اوقفات فراغت پایگاههلای فرهنگی و اجتماعی شهری و تقدیر از برگزیدگان هسته های فرهنگی جوان و بوستانهای معرفت در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: برنامه های تابستانی از ۱۰ تیرماه تا ۲۰ مردادماه امسال به مدت ۴۰ روز در مناطق مختلف استان قزوین برگزار شد.

وی افزود: در برنامه های تابستانی امسال ۱۵۰ بوستان معرفت، ۶۰ پایگاه هسته های فرهنگی جوان و ۱۶ پایگاه فرهنگی و اجتماعی مستقر در سکونت گاه های غیر رسمی شهر قزوین برپا شد و دانش آموزان گروه های سنی مختلف در برنامه های متنوع آن شرکت کردند.

فضلی بیان کرد: فعالیتهای تابستانی امسال شامل برنامه های قرآنی، احکام، گفتمان دینی، فعالیتهای مذهبی و دینی، اردوهای داخل استانی و فعالیتهای ورزشی بود که مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در هسته های فرهنگی بیش از یک هزار و ۸۰۰ دانش آموز، در رده سنی جوانان ۱۵ تا ۲۵ سال، در برنامه های بوستانهای معرفت و ۴۵۰۰ نفر و در برنامه های پایگاههای فرهنگی سکونت گاههای غیر رسمی نیز ۱۶۰۰ نفر شرکت کردند.

دبیر طرح اوقات فراغت تبلیغات اسلامی استان قزوین اظهارداشت: برای اجرای برنامه های تابستانی تعداد ۴۰ روحانی از شهر قم و۵۲ روحانی از قزوین در مجموع ۹۲ نفر این کلاس ها را اداره کردند.

فضلی یادآورشد: برنامه های بوستان معرفت برای دانش آموزان ۷ تا ۱۵ سال و برنامه هسته های فرهنگی برای مقطع سنی ۱۵ تا ۲۵ سال پیش بینی شده بود.

وی بهره گیری از روحانیان آموزش دیده برای ارتباط موثر با گروههای سنی نوجوان و جوان برای تاثیرگذاری بیشتر و مبلغ محوری و روحانی محوری را از ویژگی های برنامه های تابستانی امسال دانست.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد