جمعه, 08 مهر 1401

نوار کناری

شناسه خبر:964

اعزام مبلغ به پیاده روی اربعین

  • انداز قلم

مسئول کمیته فرهنگی و مراسم ستاد اربعین استان قزوین از اعزام مبلغ و مبلغات خانم به پیاده روی اربعین خبر داد.

کمیته فرهنگی و مراسم اربعین تا الان جلساتی را برگزار و مصوباتی را داشته و اعضای کمیته و ستاد به دنبال برنامه ریزی مناسب برای حضور پر قدرت در مراسم معنوی اربعین هستند.

وی افزود: یکی از برنامه‌های مهم ما در این کمیته برگزاری اجتماع جاماندگان اربعین و پیاده روی به همین مناسبت است که اطلاع رسانی آن به شکل دقیق‌تری در زمان موعود انجام خواهد شد.

مسئول کمیته فرهنگی و مراسم ستاد اربعین استان قزوین با بیان اینکه یکی دیگر از برنامه‌های مصوب این کمیته، اجتماع فعالان حوزه برگزاری مراسم اربعین است، اضافه کرد: فعالان این حوزه چهارشنبه هفته آینده یک مراسم با شکوهی را برگزار خواهند کرد و دست‌اندرکاران فرهنگی این مراسم هم اندیشی و تشریک مساعی را پیرامون هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم معنوی خواهند داشت.

وی ادامه داد: برگزاری زیارت اربعین در مساجد و در ۹۰ نقطه استان قزوین به صورت هماهنگ در پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی توسط امامان محله از دیگر برنامه ریزی های انجام شده در این کمیته است.

حجت‌الاسلام پورآرین اضافه کرد: محور عملیاتی اربعین در سطح استان قزوین با رویکرد جهاد تبیین خواهد بود و سعی خواهد شد از ظرفیت اربعین و برنامه‌های آن برای انجام این فریضه قطعی و فوری استفاده شود.

وی در پایان تاکید کرد: تعدادی از مبلغین و مبلغات با همین رویکرد در داخل و خارج از کشور مشارکت خواهند کرد و سعی می‌کنند علاوه بر انجام رسالت تبلیغ، تبیین و روشنگری را نیز به شکلی صحیح انجام دهند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد