جمعه, 08 مهر 1401

نوار کناری

شناسه خبر:931
حجت‌الاسلام جواد فراهانی:

طرح ملی «طواف» جهت مقابله با آسیب‌های اجتماعی در قزوین اجرا می‌شود

  • انداز قلم

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: طرح ملی «طواف» به منظور دریافت طرح‌های پیشنهادی جهت مقابله با آسیب‌های اجتماعی در قزوین اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین، حجت‌الاسلام جواد فراهانی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این اداره کل اظهار داشت: طرح ملی «طواف» به منظور دریافت طرح‌های پیشنهادی جهت مقابله با آسیب‌های اجتماعی در قزوین اجرا می‌شود.

وی افزود: دستورالعمل شناسایی و پایش طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی استان‌های سراسر کشور در حوزه آسیب‌های اجتماعی در راستای منویات مقام معظم رهبری و راهبرد جدید رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در شبکه‌سازی مردمی و امر تبلیغ دین و مأموریت گام دوم انقلاب اسلامی با موضوع وزارت کشور تدوین و عرضه شده است.

وی بیان داشت: ۵ محور محتوایی این رویداد ملی شامل «خانواده»، «مفاسد اخلاقی و اجتماعی»، «اعتیاد، بی‌کاری»، «حاشیه‌نشینی و مناطق محروم» است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین از راه اندازی کمیته استانی برای اجرای این طرح خبر داد و گفت: دریافت و جمع آوری طرح‌های پیشنهادی توسط کمیته استانی تا ۱۳ بهمن ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: برای اجرای هر چه بهتر این طرح از تمامی پژوهشگران،اساتید دانشگاه‌ها،فعالان اجتماعی و فرهنگی و دیگر اقشار جامعه دعوت می‌شود تا طرح‌ها،ایده ها و اقدامات فرهنگی خود را در خصوص مفابله با آسیب‌های اجتماعی تا ۱۳ بهمن ماه امسال به اداره کل تبلیغات اسلامی استان و یا مراکز شهرستان‌ها ارسال کنند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین اظهار داشت: طرح‌های برگزیده و مستعد حمایت در سطح استان و کشور از جوایز نقدی بهره‌مند خواهند شد.

فراهانی با بیان این که اعطاء جوایز کلیه طرح‌های منتخب برتر، مستعد حمایت و برگزیده آزاد با وصول طرح تفصیلی و ارزیابی کمیته ستاد مرکزی خواهد بود، خاطرنشان کرد: هر طرحی که حائز ۸۰ تا ۱۰۰ امتیاز باشد به‌عنوان طرح برتر انتخاب شده و مبلغ ۱۰ میلیون ریال به‌عنوان جایزه نقدی به صاحب اثر اعطاء می‌شود. طرحی که حائز ۶۰ تا ۸۰ امتیاز باشد به‌عنوان طرح مستعد حمایت انتخاب شده و مبلغ ۷۰ میلیون ریال به‌عنوان جایزه نقدی به صاحب اثر اعطاء می‌شود. این طرح‌ها به کارگروه اجتماعی وزارت کشور، دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برای حمایت و اجرا در سطح ملی ارجاع می‌شود.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین افزود: علاقه مندان برای مشاهده فرم‌های مورد نیاز، سنجه‌های گزینش طرح‌های پیشنهادی و جدول معیارهای ارزیابی به کانال طرح طواف استان قزوین در پیام رسان ایتا به آدرس Tarh_Tavaf_qazvin @و سایت اداره کل به نشانی http://www.qazvin-tebyan.ir مراجعهو یا با شماره تلفن ۰۹۲۱۸۷۸۲۹۹۱ تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد